Персонал Миколаїв: резюме та пошук співробітників в Миколаєві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Миколаєві швидко, шукаю резюме в місті Миколаїв.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Миколаєві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Миколаєві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Миколаєві!

Резюме: Сімейний лікар (Миколаїв)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Миколаїв
 • Досвід роботи: 4 рок. 5 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • Сімейний лікар Амбулаторія сімейної медицини «Медесана»
 • Сімейний лікар КП «Пологівський ЦПМСД»

  Шевченко Марина Геннадіївна

  Лікар загальної практики-сімейний лікар

  Стаж роботи - 4 роки

  Працюю з дорослим населення та з дітьми від народження.

  Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини, практикуючий лікар.

  Додаткова спеціалізація: клінічна гастроентерологія

  Є прихильником доказової медицини. У практиці використовую міжнародні протоколи.

  Є компетентною у питаннях щеплення за календарем та з його порушенням. Також консультую вагітних та годуючих.

  Нагороджена почесною грамотою за сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість справі, сумлінне виконання посадових обов’язків, активну життєву позицію, високі показники в роботі по охороні здоров’я.

  Додаткові тренінги: дислидидемии; негоспітальна пневмонія: ключові положення діагностики та лікування; безплідний шлюб. Планування сім’ї; екстрена медична допомога. Бойова травма; актуальні питання офтальмології; Ped smart. Антибіотики у педіатрії-2019; профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини; надання медико-соціальних послуг підліткам та молоді; сучасні аспекти ентеровірусних інфекцій у дітей; больовий синдром: його вплив на організм і підходи ефективного знеболення у практиці сімейного лікаря; серцева недостатність; опортуністичні інфекції; профілактика серцево-судинних захворювань на первинному рівні.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


Схожі резюме на роботу:Сімейний лікарJobs.ua рекомендує переглянути: