Вакансія Адміністратор ресторану, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Адміністратор ресторану (ООО «Рейкарц хотел менеджмент»). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Адміністратор ресторану

На 15.08.2022 в нашій базі:  51 вакансій,   2920 резюме

Вакансія: Адміністратор ресторану (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Найбільша в Україні мережа готелів <strong>«Reikartz Hotel Group»</strong>, що надає послуги високого рівня у сфері гостинності, працює згідно з Європейськими стандартами обслуговування гостей, оголошує відкритим пошук на вакансію «<strong>Адміністратора ресторану»</strong>.  вул.Городоцька 107</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Функціональні обов’язки:</strong></p> <ul><li>контроль за роботою офіціантів, барменів;</li><li>робота з постійними клієнтами, вивчення їх потреб та попиту, контроль якості сервісу, комунікація з гостями щодо відсутності жалоб;</li><li>залучення, проведення бенкетів, тематичних заходів;</li><li>ведення стандартної документації ресторану (ТТН, Х-звіт, Z-звіт, книга скарг та пропозицій тощо);</li><li>проведення інвентаризацій ресторану;</li><li>підготовка короткострокових планів;</li><li>вирішення конфліктних, нестандартних ситуацій;</li><li>контроль наявності сертифікатів якості.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>стабільна та гідна оплата праці, ставка+%+премії;</li><li>офіційне оформлення, оплачувану відпустку та лікарняні;</li><li>можливість професійного зростання та кар'єрного розвитку.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>обов’язкове знання ресторанного сервісу;</li><li>досвід роботи на аналогічній посаді;</li><li>уміння планувати та організовувати роботу;</li><li>вміння генерувати цікаві ідеї та методи залучення нових клієнтів;</li><li>бажання рости та розвиватися у своїй професії.</li></ul><p><strong>Якщо Ви бажаєте стати частиною нашої команди </strong><strong>— </strong><strong>підписуйтесь на нас в соцмережах</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Мангальщик ФЛП Милютина Н. 12000 грн.
Прибиральниця ФОП Лещук В.Г. договірна
Уборщица ФОП Лещук В.Г. договірна
Продавець ФЛП Хилько Т.М. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: