Вакансія Оператор call-центра, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Оператор call-центра (ТОВ Ромус-Поліграф). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Офісний персонал / Оператор call-центра

На 15.08.2022 в нашій базі:  51 вакансій,   2920 резюме

Вакансія: Оператор call-центра (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>Ромус, займає провідну позицію на ринку</strong>, наші напрямки роботи доволі різносторонні і пов’язані з оптовим та роздрібним продажем товарів для офісу для сегменту B2B та пакувальних і витратних матеріалів для HoReCa, наданням поліграфічних послуг та продажем спецодягу та засобів індивідуального захисту. Не втомлюємось працювати над покращенням сервісу, тому відкриваємо call-центр і запрошуємо до нас —<strong>Оператор</strong><strong>ів </strong><strong>call-центру<br /></strong></p> <p><strong>Твій робочий день складатиметься з таких завдань</strong><strong>:<br /></strong></p> <ul><li>консультування клієнтів щодо товарів та послуг компанії</li><li>прийом вхідної лінії дзвінків</li><li>здійснення вихідних дзвінків з бази, з метою залучення нових клієнтів</li><li>звітність щодо виконаної роботи</li></ul><p><strong>Чого очікуємо від кандидат</strong><strong>ів</strong><strong>?!:<br /></strong></p> <ul><li>екстравертованість, нестандартне мислення, нестримне бажання до комунікації</li><li>хороший рівень комунікації (укр., рос. — вільне володіння)</li><li>досвід роботи на аналогічній посаді — вітається</li><li>орієнтацію на результат та якісний сервіс</li><li>знання офісних програм, 1с — як перевага</li></ul><p><strong>Матимеш ряд переваг, якщо приєднаєшся до нас, а саме:<br /></strong></p> <ul><li>можливість реалізовувати свій потенціал та отримувати підтримку колег на всіх етапах роботи</li><li>роботу у компанії, яка достойно зарекомендувала себе на ринку</li><li>комфортні умови праці та дружню атмосферу — гарантуємо!</li><li>робочий графік з пн.-пт. з 9.00−18.00 (обід з 13.00−14.00)</li><li>конкурентний рівень оплати праці та вчасну виплату</li><li>зручна локація офісу: м. Львів, р-н Підзамче</li></ul><p><strong>Більше про нас знайдеш тут: </strong><strong>romus.ua/</strong><strong>та </strong><strong>hr.romus.com.ua/<br /><br />Чекаємо на твоє резюме!</strong></p> <p><strong>Дякуємо за інтерес проявлений до нашої компанії!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер на склад Лорхен договірна
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Хімік лаборант в кондитерській сфері «КБФ» договірна
Адміністратор клініки «ДжавелінMед» договірна
Администратор по персоналу ФОП Лісак А. 21600 грн.
Менеджер чата удаленно SWG 25000 грн.
Адміністратор вихідного дня з навичками продажів 3 дні на ти... Киевская Школа Вокала 7000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: