Вакансія Продавець-бариста, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Продавець-бариста (Кафе Ринок). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Продавець-бариста (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p>У цей складний час для нашої держави, ми прийняли рішення НЕ зупиняти роботу компанії, а, навпаки, продовжувати робити те, що ми вміємо краще за все — давати людям найнеобхідніше : продукти, готові страви та відчуття єдності.</p> <p><strong>Компанія КафеРинок запрошує до себе професійних ПРОДАВЦІВ-БАРИСТІВ!</strong></p> <p><strong>Якщо ти хочеш стати частинкою молодої та прогресивної компанії, яка змінює уявлення про те, яким має бути сучасний український рітейл, тоді тобі до НАС!</strong></p> <p><strong>КАФЕРИНОК —</strong> це новий формат магазину біля дому, де ти можеш купити ароматну каву у Львові, апетитні страви на щодень, улюблені продукти, цікаві крафтові товари та смачну кондитерку.</p> <p><strong>Якщо ти:</strong></p> <ul><li>Маєш схожий досвід роботи</li><li>Відрито спілкуєшся з людьми</li><li>Активний та уважний</li></ul><ul><li>Відповідально виконуєш завдання</li><li>Любиш спілкуватись і вмієш генерувати гарний настрій)</li><li>Ти готовий розбиратись в їжі та рекомендувати її)</li><li>Хочеш розвиватись у сфері рітейлу та продаж</li><li>Кайфуєш від роботи в кльовій команді</li></ul><p><strong>Тоді в тебе є шанс приєднатись до нас, проявити себе та стати частинкою чогось кльового!)</strong></p> <p><strong>Що тебе чекатиме?</strong></p> <ul><li>Обслуговування наших гостей в зоні торгового залу</li><li>Готування смачної кави та інших напоїв</li><li>Робота в зоні готових страв</li><li>Розрахунок покупців</li><li>Активна участь в побудові дружніх відносин із гостями</li><li>Інші цікаві завдання</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Графік (2/2)</li><li>Локація: <strong>Шевченка 13, Княгині Ольги 100 Г, Замарстинівська 55д та Угорська 12</strong></li><li>Молоду, веселу команду професіоналів, яка завжди готова підтримати</li><li>Можливість розвиватися — стати професіоналом у своїй справі</li><li>Справедливу оцінку твоїх старань та гідну ЗП</li><li>Смачні обіди та запашну каву)</li></ul><p><br /></p> <p><strong>Надсилай резюме або ж телефонуй ...92 Анастасія-рекрутер</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Мангальщик ФЛП Милютина Н. 12000 грн.
Прибиральниця ФОП Лещук В.Г. договірна
Уборщица ФОП Лещук В.Г. договірна
Продавець ФЛП Хилько Т.М. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Горничная/Покоївка в отель г. Киев (жилье предоставляем) ФОП Кузнецов Г.О. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: