Вакансія Sales manager, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Sales manager (Artvilson Media). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Sales manager (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>*REQUIREMENT FOR A SALES MANAGER*</p> <p></p> <p>*Looking for full time Sales manager for Digital Agency</p> <p>*Fluent Spoken English is a must</p> <p>*Smart and well Spoken</p> <p>*Remote work possible</p> <p>*Committed, Responsible, Sales experience, Energetic and smiling person</p> <p>*DURATION: Permanent</p> <p>*DAYS: One OFF per week</p> <p>*Working Hours 8 hours/day (Saturday 6 hours)</p> <p>*Shift Morning and afternoon shift</p> <p>*PAYMENT: TBD: salary/month + sales commission.</p> <p></p> <p>The job is selling digital agency and video production services to companies or individuals in the UAE.</p> <p></p> <p>Наша компания располагается в Дубай. Будем рады пригласить вас на онлайн-собеседование. Давайте знакомиться! </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер на склад Лорхен договірна
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Хімік лаборант в кондитерській сфері «КБФ» договірна
Адміністратор клініки «ДжавелінMед» договірна
Администратор по персоналу ФОП Лісак А. 21600 грн.
Менеджер чата удаленно SWG 25000 грн.
Адміністратор вихідного дня з навичками продажів 3 дні на ти... Киевская Школа Вокала 7000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: