Вакансія Сімейний лікар, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Сімейний лікар (Навигатор, рекрутинговая компания). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Сімейний лікар (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт – приватна клініка, запрошує на роботу сімейного лікаря – терапевта. </p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Вища медична освіта;</li><li>Сертифікат сімейного лікаря;</li><li>Досвід практичної роботи від 1 року;</li><li>Націленість на результат та довгострокові відносини з пацієнтом;</li><li>Впевнений користувач ПК (вміння працювати з електронною базою клієнтів (Word, Excel).</li><li>Комунікабельний, стресостійкий, активний. </li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Організація роботи сімейного лікаря на ділянці; </li><li>Максимальна територіальне охоплення пацієнтів; </li><li>Підписання декларацій;</li><li>Діагностика, консультація, лікування та ведення пацієнтів;</li><li>Проведення обстежень, аналіз результатів, постановка діагнозу, складання схем та рекомендація лікування;</li><li>Коректне ведення медичної документації у паперовому та електронному вигляді.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи з пн. по пт.</li><li>Робоче місце – вул. Короленко</li><li>Випробний термін 3 місяці (заробітна плата від 15 000 грн.) </li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Врач кардиолог, кардиохирург Чомов Сергей Валентинович договірна
Врач хирург, онколог, маммолог Чомов Сергей Валентинович договірна
Педиатр, детский врач Чомов Сергей Валентинович договірна
Мануальный терапевт, кинезитерапевт, остеопат Чомов Сергей Валентинович договірна
Врач эндокринолог Чомов Сергей Валентинович договірна
Врач невролог, невропатолог Чомов Сергей Валентинович договірна
Сосудистый хирург, флеболог, ангиолог Чомов Сергей Валентинович договірна
Семейный врач, терапевт Чомов Сергей Валентинович договірна
Провизор, фармацевт Чомов Сергей Валентинович договірна
Врач-специалист, доктор / YouTube Чомов Сергей Валентинович договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: