Вакансія Покоївка у готель, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Покоївка у готель (ФОП Мороз І.Ю.). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Готельний бізнес / Покоївка у готель

На 06.02.2023 в нашій базі:  81 вакансій,   3087 резюме

Вакансія: Покоївка у готель (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Робота покоївки в готелі у Греції,  для жінок, до 50 років, з досвідом роботи в аналогічній сфері.</p> <p>Достатньо біометричного паспорту.</p> <p>Виїзд з Польщі 07.03.2023. Бронювання місць вже сьогодні.</p> <p>Квиток на Корфу купуватимуть самі кандидати (квитки коштують близько 300 зл). Наприкінці контракту кожен отримає 250 євро на квитки до зарплати.<br /></p> <p>Готель  Hotel Corfu. Шукаємо персонал на прибирання готельних номерів – Pokojówka.</p> <p>Профіль компанії: Прибирання готельних номерів.<br /></p> <p>Обов'язки – прибирання номерів 5* зіркового готелю. Норма: 18 номерів на день.</p> <p>Погодинна оплата. 850-1000 євро НЕТТО (залежно від досвіду).<br /></p> <p> Графік роботи:</p> <p>Режим роботи – 2 зміни (06.00 – 15.00, 15.00 – 23.30, перерви 3 х 20 хвилин. 160 робочих годин на місяць. 6 днів на тиждень, 8 годин на день.<br /></p> <p>Проживання - безкоштовні 2-3 місні кімнати, загальний с\у.<br /></p> <p>Харчування - 3-разове, сніданок - обід - обід/вечеря в ресторані (навіть у вихідні дні).<br /></p> <p>Людина дійсно повинна хотіти працювати, а не поїхати на Корфу, як у відпустку. Готель підтримує високі стандарти, оскільки є 5* зірковим, і саме цього ми очікуємо від наших кандидатів. Після роботи вони можуть робити все, що хочуть, але на роботі вони повинні намагатися поводитися відповідно до вимог готелю.<br /></p> <p><br /></p> <p>Пишіть або (telephone)телефонуйте:</p> <p>...93 </p> <p>Viber/WhatsApp/Telegram Ірина</p> <p>...37 </p> <p>Viber/WhatsApp Оксана</p> <p>...06 Оксана</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Кухар (холодний, гарячий цех) TERRA NOVA Sport&Spa ... 20000 грн.
Официант TERRA NOVA Sport&Spa ... договірна
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Мийниця посуду КП Шкільне харчування Обо... договірна
Повар КП Шкільне харчування Обо... договірна
Кухар (шкільне харчування) КП Шкільне харчування Обо... договірна
Завідувач виробництвом КП Шкільне харчування Обо... договірна
Повар Nikala 900 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: