Вакансія Заступник головного енергетика, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Заступник головного енергетика (Львівський завод фрезерних верстатів). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Виробництво / Заступник головного енергетика

На 04.06.2023 в нашій базі:  140 вакансій,   3221 резюме

Вакансія: Заступник головного енергетика (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Фукнукції: Контроль використання енергоресурсів. Водопостачання, газопостачання, електропостачання. Контроль технічного стану обладнання. Взаємодія з контролюючими органами.. Робота у системі АСКОЕ.</p> <p>У підплрядкуванні -електромонтери.</p> <ul><li>П’ятиденний режим роботи з 8-00 год. до 17-00 год. обідня перерва з 12-00 год до 13-00 год. </li><li>Офіційне працевлаштувавння . </li><li>Своєчасна заробітна плата : авнс +зарплата</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Вища профільна освіта (у сфері енергетики) є обов'язковою;</li> <li>Досвід роботи від 2-х років на аналогічній посаді є обов'язковим;</li> <li>Наявність посвідчення допуску з електробезпеки V групи - вітається.</li> <li>Відповідальність, комунікабельність, виконавська дисципліна.</li> </ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Контроль використання енергоресурсів. Водопостачання, газопостачання, електропостачання. Контроль технічного стану обладнання. Взаємодія з контролюючими органами. Робота у системі АСКОЕ.</li></ul><ul><li>Контроль та забезпечення раціонального енергоспоживання.</li> <li>Контроль правил і норм з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту на ввірених об’єктах</li> </ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Оформлення згідно з КЗпП України;</li> <li>Стабільна заробітна плата, </li> <li>Навчання за рахунок компанії;</li> <li>Можливість кар'єрного зростання в компанії, що активно розвивається;</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Токар 5-6 розряд ТОВ «ВК «НОВИЙ СТАНДАРТ» 25000 грн.
Оператор на листозгинальний станок (ЧПУ) Метсейл Д.Е. 25000 грн.
Оператор на листозгинальний станок (ЧПУ) Метсейл Д.Е. 25000 грн.
Оператор на листозгинальний станок (ЧПУ) Метсейл Д.Е. 25000 грн.
Оператор на листозгинальний станок (ЧПУ) Метсейл Д.Е. 25000 грн.
Комірник-палітурник ВП Львів договірна
Кладовщик-переплетчик в полиграфию ВП Львів договірна
Комірник-палітурник в поліграфію ВП Львів договірна
Слесарь в цех ТОВ Кайтес Плюс договірна
Слюсар ТОВ Кайтес Плюс договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: