Вакансія Водій експедитор, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Водій експедитор (СВЕТМЕД). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Водій експедитор (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<strong>Водій-експедитор</strong> <p><strong><br /></strong></p> <p>Київ р-н. Святошинський </p> <p>Компанія є представником провідних світових виробників діагностичного обладнання та витратних матеріалів. Ми здійснюємо поставку, монтаж та сервісне обслуговування медичного та технічного обладнання. </p> <p><strong>Вимоги, побажання до кандидата:</strong></p> <ul><li>Роботу в стабільній компанії, </li><li>Перспектива кар'єрного зросту;</li><li>Стабільну заробітну плату;</li><li>Допомогу колег і керівників у адаптації.</li></ul><ul><li>Документ про облік у військовому комісаріаті (військовий квиток, приписне свідоцтво)</li></ul><ul><li><strong>Обов’язки</strong>:</li><li>водій-експедитор категорії В та С на IT з досвідом роботи не менше 5 років. </li><li>знання міста Києва та області,</li><li>посвідчення водія категорії В та С</li><li>вміння будувати оптимальні маршрути по місту з урахуванням заторів.</li><li>порядність, чесність, комунікабельність, впевненість,</li><li>Контроль стану авто,</li><li>досвід роботи с документами</li><li>своєчасне проходження Т/О</li><li>Готовність до відряджень по Україні</li><li></li><li><strong>Умови роботи</strong>:</li><li>Графік роботи: 5-ти денний з Пн-Пт з 9:00 до 18:00</li></ul><ul><li>Офіційне працевлаштування відповідно до КЗпП України</li></ul><ul><li>Дружній колектив</li></ul><ul><li>Гідна оплата праці</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Приемщик вторсырья Макулатура UA договірна
Комірник-палітурник ВП Львів договірна
Кладовщик-переплетчик в полиграфию ВП Львів договірна
Комірник-палітурник в поліграфію ВП Львів договірна
Вантажник ВЗС ПП договірна
Пакувальник Optimum Go 50000 грн.
Водій з авто ,реєстрація в таксі Такси «Авангард» 16000 грн.
Водій з авто ,реєстрація в таксі Такси «Авангард» 16000 грн.
Водій з авто,реєстрація в таксі Такси «Авангард» 16000 грн.
Водитель со своим авто на ежедневные выплаты. Оплата топлива Такси терминал 39000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: