Вакансія Няня з проживанням, Київська обл, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Няня з проживанням, Київська обл (Асоціація агенцій домашнього персоналу України). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Домашній сервіс / Няня з проживанням, Київська обл

На 14.06.2024 в нашій базі:  164 вакансій,   2456 резюме

Вакансія: Няня з проживанням, Київська обл (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:45000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Працевлаштування безкоштовно. Анкетування безкоштовно!</strong></p> <p>Шукаємо няню для дівчинки 1,5 р</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Дівчинка - 1,5 р (єдина дитина в родині)</li><li>Графік:  30/30 з проживанням</li><li>Робота з проживанням, комфортні умови, харчування за рахунок роботодавця,</li><li>Місце роботи: Київська область</li><li><strong>Заробітна плата: від 45 000 грн/30 днів</strong></li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>догляд за дитиною,</li><li>прогулянки,</li><li>розвиток відповідно віку</li></ul><p><strong></strong></p> <p><strong>Потрібен працівник з досвідом</strong> роботи в сім'ї, без досвіду роботи кандидатів не розглядаємо.</p> <p><strong>Якщо у Вас немає досвіду роботи в сім'ї, тоді потрібно пройти обов'язково навчання для нянь!</strong></p> <p>А якщо Ви з <strong>досвідом роботи</strong> - <strong>пишіть нам на Viber, Whats App або Telegram</strong>, у нас для Вас багато пропозицій по роботі!</p> <p>Ми обов'язково допоможемо Вам працевлаштуватися в хорошу сім'ю!</p> <p><strong>Підпишіться на телеграм-канал з нашими вакансіями:</strong> homestaffua</p> <p><strong>Ми також можемо запропонувати інші вакансії від наших постійних клієнтів.</strong></p> <p> </p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Доглядальниця з проживанням вахта Софія – Агентство домашнь... 42000 грн.
Прибиральниція (Клінер) ТОВ «Амстронг» договірна
Домогосподарка вахта без приготування ФОП Савельева Н.О. 39000 грн.
Няня Агентство «Без Проблем» 22000 грн.
Доглядальниця Колеснікова Вікторія 4000 грн.
Прачка Марко Поло 12000 грн.
Хатня робітниця Софія – Агентство домашнь... 54000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням англ.мови, вахта 15х15, Козин Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Домробітниця, з проживанням, с.Віта-Поштова Агентство домашнего персо... 50000 грн.
Няня для хлопчика, 5х2, метро Театральна Агентство домашнего персо... 40000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: