Вакансія Менеджер з продажу, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Менеджер з продажу (FADO). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Менеджер з продажу (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Стань частиною команди мрії!</p> <p>Просто зараз шукаємо <strong>менеджера з продажу м. Львів</strong>, який допоможе нашому клієнту зробити найкращий вибір та стати трішечки щасливішим!</p> <p><strong>Долучайся до нашої команди FADO, бо ми:</strong></p> <ul><li>вчасно виплачуємо заробітну плату;</li><li>складемо план твого індивідуального розвитку в рамках Компанії;</li><li>долучимо тебе до корпоративних програм навчання;</li><li>оплатимо відпустку та лікарняні;</li><li>підтримуємо та допоможемо, адже FADO — це дружня команда.</li><li>гарантуємо виплату амортизаційних виплат за власне авто</li></ul><p><strong>Від тебе:</strong></p> <ul><li>Робота з торговими командами дилерів в регіоні.</li><li>Розширення асортименту продукції FADO в існуючих торгових точках (ТТ), підключення нових ТТ, організація продажів в об'єктному каналі (співпраця із забудовниками).</li><li>Підтримка продажів існуючих та введення нових продуктів. Інформування клієнтів про новинки, акції і т.д., опрацювання звернень споживачів.</li></ul><p><strong>Що ми очікуємо?</strong></p> <ul><li>Наявність власного автомобіля.</li><li>Досвід роботи у продажах більше одного року. Дуже круто якщо маєш досвід в будівельній сфері, але це не принципово.</li><li>Уміння продавати і працювати із запереченнями, знання всіх етапів продажу.</li><li>Знання Word, Excel, Outlook, 1C, CRM — вітається.</li></ul><p><strong>Твої умови праці передбачатимуть:</strong></p> <ul><li>Графік роботи з ПН по ПТ по маршруту (Львів та обл, Закарпаття.);</li><li>100% роботи в «полях»;</li><li>Випробувальний термін — 2 місяці;</li><li>Компенсацію бензину та достойну амортизацію за використання автомобіля. Залишай свій відгук !</li></ul><p>З FADO мрії збуваються!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Сантехник Profikurs 80000 грн.
Электрик на производство Profikurs 80000 грн.
Подсобник АртМодуль 14000 грн.
Сантехнік (черговий) з обслуговування адміністративної будів... Сантехкомплекс договірна
Електрик (черговий) з обслуговування адміністративної будів... Сантехкомплекс договірна
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Різноробочий ТД "ВЕЛЕС" 15000 грн.
Інженер ПрАТ «Фірма «Хозімпекс» договірна
Слюсар-сантехнік Експлуатуюча компанія «Ос... 14000 грн.
Eлектрик Експлуатуюча компанія «Ос... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: