Вакансія Регіональний представник з авто, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Регіональний представник з авто (Дверна Компанія Плюс). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Регіональний представник з авто

На 12.12.2023 в нашій базі:  165 вакансій,   2424 резюме

Вакансія: Регіональний представник з авто (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми — <strong>«ДВЕРНА КОМПАНІЯ ПЛЮС»</strong>, займаємось продажем вхідних металевих дверей по всій Україні.</p> <p>В пошуку — <strong>Регіонального представника <strong>на </strong><strong>власному авто</strong> </strong><strong>по Львівський області!</strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування;</li><li>Заробітна плата: ставка 15 000 грн. + % від продажів (розмір виплат напряму залежить від вашого результату, детальні умови при співбесіді).</li><li>Своєчасна виплата 2 рази в місяць;</li><li>Мотивуюча система бонусів і премій;</li><li>Мобільний зв’язок, компенсація ПММ і амортизація автомобіля;</li><li>Графік роботи: Пн-Пт з 9:00—18:00, Сб, Нд — вихідний;</li><li>Можливість кар'єрного зростання, корпоративні заходи.</li></ul><p><strong>Наші вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи та знання ринку з будівельними матеріалами;</li><li>Наявність водійського посвідчення та автомобіля;</li><li>Комунікабельність, впевненість в собі, здатність показувати результат, випереджаючи поставлені цілі та плани;</li><li>Вміння швидко приймати рішення в спірних та нестандартних ситуаціях;</li><li>Вміння планувати та прогнозувати;</li><li>Вміння конкурувати та буди кращіми конкурентів;</li><li>Стресостійкість;</li><li>Навички швидкої адаптації до змінних вимог ринку;</li><li>Досвід відкриття філіалів буде переваго.</li></ul><p><strong>Ваші обов’язки:</strong></p> <ul><li>Розвиток продажів по закріпленим території Львівський області робота з дилерами (не кінцевий споживач);</li><li>Проведення переговорів і заключення договорів;</li><li>Встановлення та підтримка довгострокових і взаємовигідних відносин з клієнтами в регіоні;</li><li>Системна звітність за результати проробляної роботи;</li><li>Контроль дебіторської заборгованості на щоденній основі і повернення грошових коштів;</li><li>Створення та навчання команди на закріпленій території.</li></ul><p><strong>Створюй своє майбутнє разом з</strong> <strong>нами! </strong><strong>Надсилай резюме.</strong></p> <p><strong>Ольга ....<br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Project Manager KDA Group, компания 40000 грн.
Менеджер з продажу KDA Group, компания 148000 грн.
Касир МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірна
Бариста МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець Суханюк Сергій Валерійови... 900 грн.
Асистент керівника (віддалено) Еверест-Тер 12000 грн.
Менеджер-диспетчер ТОВ Укрінжиніринг 18000 грн.
Водій вантажних перевезень ТОВ «Бігун-Транс» 60000 грн.
Водитель кат."С" Паламаренко М.А. 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: