Вакансія Project Manager, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Project Manager (KDA Group, компания). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Project Manager (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Провідний розробник інтернет-рішень, що надає послуги веб-дизайну, програмування та маркетингу. Ми розширюємо нашу команду та запрошуємо на посаду Project Manager у місті Запоріжжя.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Задачі:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>- Керування проектами з початку до кінця, від збору вимог до здачі замовлення клієнту;</p> <p>- Розробка та впровадження планів проекту, включаючи бюджет, графік та ресурси;</p> <p>- Управління командою дизайнерів та маркетологів;</p> <p>- Контроль якості та термінів виконання робіт;</p> <p>- Взаємодія з клієнтами та забезпечення їхньої задоволеност;</p> <p></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>- Досвід у керуванні проектами від 2 років;</p> <p>- Знання программ для ведення проектів Jira, Trello, Bitrix, Asana або аналоги;</p> <p>- Високий рівень письмової англійської мови;</p> <p>- Вміння працювати в команді та відмінні комунікаційні навички;</p> <p>- Висока відповідальність та орієнтованість на результат</p> <p>- Уважність до деталей, високі аналітичні здібності;</p> <p>- Вміння вести багато проектів одночасно.</p> <p></p> <p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <p>- Конкурентну заробітну плату та можливості кар'єрного зросту;</p> <p>- Роботу в дружній команді професіоналів;</p> <p>- Дуже комфортний офіс в центрі міста;</p> <p>- Надання можливості для освіти та саморозвитку;</p> <p>- Цікаві проекти та виклики.</p> <p></p> <p><strong>Якщо Ви маєте досвід у керуванні проектами та хочете приєднатися до нашої команди, надсилайте своє </strong><strong>резюме :)</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник системного адміністратора АйТі-Груп 20000 грн.
Експерт моніторингу реформ енергетичних ринків ГО «Діксі Груп» договірна
Адміністратор в готель у Київ Мережа Готелів Манго, Анг... 16500 грн.
БУХГАЛТЕР виробничого підприємства ПрАТ «Харчопродпакування» договірна
Оператор ПК ТОВ «Чай Сіті» 10000 грн.
Перекладач в бюро перекладів в м. Кривий Ріг Liga Translation agency 15000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Принтер сервис, ТОВ 12000 грн.
Будівельник ДІ Кор-Буд договірна
Менеджер по персоналу ФОП Коваль Артем Ігорович 25000 грн.
Менеджер консультант в меблевий магазин Мебельный комплекс «Майя» 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: