Вакансія HR-фахівець , Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота HR-фахівець (БО «БТ «Мережа «Львів»). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: HR-фахівець (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо у команду HR-фахівця для надання послуг в рамках проєкту «Інновації для подолання ВІЛ».</p> <p><br /></p> <p>Основні вимоги:</p> <p>вміння формувати плани та стратегії розвитку персоналу та успішно їх впроваджувати;</p> <p>досвід у проведенні тренінгів та інших цікавих лекцій для персоналу (мотивація, саморозвиток);</p> <p>гнучкість, адаптивність та проактивність;</p> <p>високий рівень мотивації досягнення результату та бажання особистого і професійного розвитку;</p> <p><br /></p> <p>Основні завдання:</p> <p>??Оцінка ефективності роботи команди та надання зворотного зв'язку</p> <p>??Координація роботи з навчання, підвищення кваліфікації команди </p> <p>??Проведення навчальних заходів для персоналу</p> <p>??Консультування з питань, пов'язаних зі здійсненням ефективного управління кадрами;</p> <p>??Комунікація з партнерами проєкту,подання звітності.</p> <p><br /></p> <p>Ми пропонуємо:</p> <p>• можливості активного професійного розвитку;</p> <p>• організацію спеціалізованого навчання та участь у галузевих заходах;</p> <p>• достойний рівень винагороди,можливість частково дистанційного надання послуг.</p> <p><br /></p> <p> Надіслати резюме можна на email обов’язково вказавши свої дані, щоб ми могли з вами зв’язатися.</p> <p>?За додатковими питаннями звертайтесь за номером ..., Марія Ужва.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Начальник отдела продаж Пшенична О.І. 40000 грн.
Юрист-Комендант в общежитие ФОП Харлашкина А. П 20000 грн.
Помічник керівника по роботі з персоналом ФОП Зоренко Л. П. 22000 грн.
Фахівець з підбору кадрів дистанційно Гайнутдінова І.К. 15000 грн.
Адміністратор (менеджер) об’єктів Компанія SHEN 20000 грн.
Спеціаліст відділу роботи з персоналом та керівними кадрами Комітет з фізичного вихов... 14000 грн.
Начальник відділу кадрів ТОВ «Виробник Плюс» договірна
Інженер з охорони праці (смт. Калинівка, вул. Індустріальна,... Логістичний центр «Калині... 25000 грн.
Інженер з охорони праці у Калинівку (вул. Індустріальна, 5) Логістичний центр «Калині... 25000 грн.
Фахівець з кадрового адміністрування (Фастівський р-н, смт. ... Логістичний центр «Калині... 26000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: