Вакансія HR-фахівець , Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота HR-фахівець ( БО «БТ «Мережа «Львів»). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: HR-фахівець (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо у команду HR-фахівця для надання послуг в рамках проєкту «Інновації для подолання ВІЛ».</p> <p><br /></p> <p>Основні вимоги:</p> <p>вміння формувати плани та стратегії розвитку персоналу та успішно їх впроваджувати;</p> <p>досвід у проведенні тренінгів та інших цікавих лекцій для персоналу (мотивація, саморозвиток);</p> <p>гнучкість, адаптивність та проактивність;</p> <p>високий рівень мотивації досягнення результату та бажання особистого і професійного розвитку;</p> <p><br /></p> <p>Основні завдання:</p> <p>??Оцінка ефективності роботи команди та надання зворотного зв'язку</p> <p>??Координація роботи з навчання, підвищення кваліфікації команди </p> <p>??Проведення навчальних заходів для персоналу</p> <p>??Консультування з питань, пов'язаних зі здійсненням ефективного управління кадрами;</p> <p>??Комунікація з партнерами проєкту,подання звітності.</p> <p><br /></p> <p>Ми пропонуємо:</p> <p>• можливості активного професійного розвитку;</p> <p>• організацію спеціалізованого навчання та участь у галузевих заходах;</p> <p>• достойний рівень винагороди,можливість частково дистанційного надання послуг.</p> <p><br /></p> <p> Надіслати резюме можна на email обов’язково вказавши свої дані, щоб ми могли з вами зв’язатися.</p> <p>?За додатковими питаннями звертайтесь за номером ..., Марія Ужва.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Помощник (помощница) по хозяйству (домашний хостел) ФОП Харлашкина А. П 17000 грн.
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Рекрутер в IT-компанію (без прив'язки до офісу) Itcapital 25200 грн.
Офіс-менеджер ТОВ «Пегас» 20000 грн.
Помічник рекрутера ТОВ Преміум Дизайн 15000 грн.
Асистент керівника відділу гуртового та середнього збуту ТОВ Преміум Дизайн 18000 грн.
Помічник для адміністративно-кадрової роботи ФОП Таран Т. Н. договірна
Рекрутер на проєкт (дистанційно) Національна мережа магази... договірна
Донор ооцитов Алексеева А.М. 100000 грн.
Інспектор відділу кадрів DiaNet,ООО договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: