Вакансія Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода (OBI ALaska Seafood). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Виробництво / Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода

На 04.10.2023 в нашій базі:  203 вакансій,   3280 резюме

Вакансія: Сортировщик морепродуктов на Аляске от завода (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:150000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Требования, пожелания: </p> <p>Обязанности: </p> <p>Условия: </p> <p>Легальна робота на Алясці за контрактом.</p> <p>Пряме представництво заводу компанія OBI ALaska Seafood проводить набір робітничого персоналу для роботи на рибопереробному заводі на Алясці, завод розташований на острові Кадьяк.</p> <p>OBI Seafoods — провідний виробник свіжих морепродуктів і консервованих морепродуктів з дикої природи Аляски, що має 10 переробних заводів у всіх основних регіонах виробництва морепродуктів у штаті, що дозволяє забезпечити нашим співробітникам стабільним робочим процесом цілий рік.</p> <p>Графік роботи на підприємстві 9 годин робочий день, субота, неділя вихідний.</p> <p>До обов'язків працівника входить: </p> <ul><li>Фасування </li><li>Сортування</li><li>Упаковка</li><li>Калібрування морепродуктів</li><li>Працювати в сухих цехах</li></ul><p>Температура в цеху стабільна + 16-17 градусів, що дозволяє нашим працівникам працювати в комфортному температурному середовищі та в сухому приміщенні.</p> <p>Заробітна плата на підприємстві становить ставка 3800 долара, ( за 9 годин за контрактом) перепрацювання можливе лише по суботам, </p> <p>Прибирання виробництва, оплата 24 долари на годину, розрахунок здійснюється на персональний рахунок працівника, також є можливість отримання готівковим розрахунком.</p> <p>Вимоги до співробітника:</p> <ul><li>без шкідливих звичок</li><li>працьовиті</li><li>відповідальні</li><li>вміння працювати у колективі</li></ul><p>Знання мови не потрібно працювати в окремих цехах. мовного бар'єру немає.</p> <p>Проживання - на території заводу в опалюваних будиночках по 2 особи, З вигод у будиночку вай фай, телевізор, кухня, душова кабінка, проживання за рахунок заводу, із зарплати не віднімається.</p> <p>Харчування на підприємстві - їдальня з комплексним харчуванням (подається перша та друга гаряча страва), харчування за рахунок заводу. На підприємстві видається спецодяг.</p> <p>Нашим співробітникам ми відкриваємо робочу Американську візу Н2В від нашого заводу, оплачується доставка до місця роботи, веземо групу з України до Варшави, з Варшави здійснюватиметься переліт.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Шліфувальник Мебельное производство «Ю... 14000 грн.
Столяр Мебельное производство «Ю... 20000 грн.
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Слюсар Демиденко Людмила Вячесла... 16000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Заточник пил в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 25000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: