Вакансія Таємний покупець, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Таємний покупець (MS Shopping). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Офісний персонал / Таємний покупець

На 04.10.2023 в нашій базі:  203 вакансій,   3280 резюме

Вакансія: Таємний покупець (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія MS Shopping запрошує до співпраці Таємних покупців </p> <p><strong>Також є перевірки для батьків з дітьми</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>високий рівень відповідальності</li><li>швидке навчання</li><li>наявність доступу до інтернету</li><li>наявність звукозаписуючого пристрою (телефон або диктофон)</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li><strong>Графік роботи: </strong>вільний, можливість поєднувати з основним місцем роботи</li></ul><ul><li><strong>Оплата: </strong>одразу після перевірки Вашої звітної анкети. Ви самостійно вибираєте, скільки хочете заробити. Оплачується кожен здійсненний Вами візит окремо. Чим більше візитів Ви зробите, тим більше ви заробите.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Оцінка якості обслуговування співробітників, магазинів, кафе, ресторанів, медичних закладів і т. інш.</li><li>Заповнення звітної анкети в електронному вигляді (не пізніше наступного дня після здійснення візиту)</li></ul><p>Пишіть Viber — ... (вказуйте будь-ласка одразу в якому місті Ви зараз знаходитесь, де Ви зараз працюєте чи працювали останнім часом). </p> <p>Звертатись можна у будь-який день та час, але відповісти зможемо Пн. - Пт. 10.00-18.00.</p> <p>УВАГА! Якщо ви написали на вайбер і вам не одразу відповіли просимо віднестись до цього з розумінням. Вам обов’язково нададуть відповідь. </p> <p>Дуже вдячні заздалегідь за розуміння.</p> <p>Пишіть, дуже чекаємо саме на Вас.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Заступник директора з навчально-виховної роботи позашкільног... КОПНЗ «Буковинський центр... 9000 грн.
Адміністратор хімчистки Clinnity 1200 грн.
Менеджер з продажу ТОВ Колео 25000 грн.
Менеджер по закупкам Мастер-А договірна
Економіст КП Великодимерське договірна
Бухгалтер КП Великодимерське договірна
Технічний консультант, диспетчер Киосксервис 19000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Світ Аутдор Медіа 30000 грн.
Адміністратор салону хімчистки «Торі Групп» 14000 грн.
Менеджер з продажу B2B Белтимпорт договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: