Вакансія Фахівець із готельної справи (Менеджер з бронювання та продажу), Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Фахівець із готельної справи (Менеджер з бронювання та продажу) (Готельно – ресторанний комплекс «Sonata» ). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Готельний бізнес / Фахівець із готельної справи (Менеджер з бронювання та продажу)

На 11.12.2023 в нашій базі:  165 вакансій,   2424 резюме

Вакансія: Фахівець із готельної справи (Менеджер з бронювання та продажу) (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Готельно-ресторанний комплекс «Sonata» пропонує широкий вибір готельних послуг для туристів та бізнес-клієнтів, що дозволяє нам забезпечити найвищий рівень обслуговування.</p> <p>Ми шукаємо енергійного та мотивованого Менеджера з бронювання та продажу готельних послуг, який допоможе нам забезпечити ефективну роботу нашої компанії.</p> <p>Обов'язки:</p> <ul><li>Прийом та обробка запитів на бронювання готельних номерів від клієнтів;</li><li>Активний пошук нових клієнтів та партнерів для розширення клієнтської бази;</li><li>Забезпечення високої якості обслуговування клієнтів та вирішення їхніх запитів;</li><li>Підготовка та укладання договорів на надання готельних послуг;</li><li>Контроль за оплатою та видачею документів.</li></ul><p>Вимоги до кандидата:</p> <ul><li>Досвід роботи в сфері бронювання та продажу готельних послуг буде перевагою;</li><li>Висока комунікабельність та навички роботи з клієнтами;</li><li>Вміння працювати з комп’ютером та програмами Microsoft Office;</li><li>Вміння працювати з базами даних та електронною поштою;</li><li>Знання англійської мови на рівні Intermediate або вище.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату;</li><li>Проводимо навчання;</li><li>Комфортне робоче місце;</li><li>Дружню та сприятливу робочу атмосферу;</li><li>Харчування;</li><li>Повну зайнятість та офіційне працевлаштування.</li></ul><p>Графік роботи ПН-ПТ з 09:00 до 18:00.</p> <p>Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди та впродовж своєї кар'єри розвиватися у сфері готельного бізнесу, надсилайте своє резюме на нашу електронну адресу. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу відповідь!</p> <p>Деталі: +...Крістіна (пн-пт з 09:00 до 18:00)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Сотрудник бани Баня «Теремок» договірна
Співробітник лазні (бані) Баня «Теремок» договірна
Робітник лазні (бані) Баня «Теремок» договірна
Покоївка в готель Мережа Готелів Манго, Анг... 16000 грн.
Горничная в отель Мережа Готелів Манго, Анг... 16000 грн.
Касир МегаМаркет супермаркет договірна
Кухар МегаМаркет супермаркет договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: