Вакансія Касир (ст.м.Звіринецька), Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Касир (ст.м.Звіринецька) (ТОВ «Сокар Петролеум»). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Касир (ст.м.Звіринецька) (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Нафтова компанія <strong>SOCAR</strong> запрошує на постійну роботу на посаду</p> <p><strong>Касир торговельного залу АЗК.</strong></p> <p>Ми запрошуємо Вас стати частиною Команди, яка прагне до розвитку та інновацій.</p> <p>Якщо Ви поділяєте наші цінності і готові докладати зусиль — ми раді запросити Вас стати одним із нас!</p> <p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Освіта: середньо-спеціальна, повна та неповна вища.</li><li>Бажання працювати у сфері обслуговування та забезпечувати високий рівень сервісу.</li><li>Високі комунікативні здібності та клієнтоорієнтованість.</li><li>Активність, відповідальність, уважність, порядність і здатність швидко навчатися новому.</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li>Якісне обслуговування Гостей відповідно до корпоративних стандартів SOCAR: відпуск нафтопродуктів, швидкий і точний розрахунок Гостей, активні продажі (пальне, товари магазину та продукція зони кафе).</li><li>Інформування Гостей Мережі АЗК про актуальні маркетингові акції, про переваги програми лояльності LEVEL (знання умов, обов’язкове інформування Гостей про можливості програми).</li><li>Забезпечення чистоти та порядку в прикасовій зоні та торговому залі.</li></ul><p><strong>Умови праці:</strong></p> <ul><li>Позмінний графік роботи з погодинною оплатою праці.</li></ul><p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування в міжнародній компанії, ЗП та соціальні гарантії відповідно до законодавства України.</li><li>Корпоративне навчання відповідно до стандартів Компанії.</li><li>Знижки на товари магазину/кафе та пальне мережі АЗК SOCAR.</li><li>Стабільну конкурентну заробітну плату та можливість впливати на розмір своєї щомісячної премії.</li><li>Перспективу кар'єрного росту, можливість будувати свою кар'єру і розвиватися разом з нами.</li></ul><p>За детальною інформацією звертайтесь за номером:  Оксана</p> <p><strong>Пересилаючи нам своє резюме (персональні дані), Ви висловлюєте свою згоду на їх обробку, згідно чинного законодавства України про персональні дані.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Аналітик 1С/BAS Всеукраїнські системи упр... договірна
Бухгалтер НГО ГО «Клуб Рибалок України» 35000 грн.
Єдиний бухгалтер ТОВ КСБ Витязь 30000 грн.
Фахівець з фінансової та договірної роботи Смарт Енерджі договірна
Помічник відділу фінансів (Лівий берег) Wanted 22000 грн.
Спеціаліст відділу закупівель Елікатні продукти 25000 грн.
Бухгалтер -касир Мега Драйв (ФОП Зазірний) 800 грн.
Головний бухгалтер Метиз (МТЗ) 15000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: