Вакансія Консультант у Секс-шоп, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Консультант у Секс-шоп (Goodmood Sex Shop). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Консультант у Секс-шоп

На 16.04.2024 в нашій базі:  173 вакансій,   2449 резюме

Вакансія: Консультант у Секс-шоп (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми шукаємо кваліфікованого та <strong>енергійного </strong>консультанта для нашого секс-шопу, який буде відповідальний за надання консультацій клієнтам, допомагати їм у виборі товарів та забезпечувати високий рівень обслуговування.</p> <p></p> <p><strong>Основні зобов’язання:</strong></p> <ul><li>Консультувати клієнтів з питань асортименту товарів та їх характеристик.</li><li>Відповідати на телефонні дзвінки та повідомлення у месенджерах (телеграм, вайбер) швидко та професійно.</li><li>Помічати потреби клієнтів та рекомендувати відповідні товари.</li><li>Забезпечувати конфіденційність та повагу до всіх клієнтів.</li><li>Оформляти замовлення.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li><strong>Вміння спілкуватися.</strong></li><li>Вища освіта не обов’язкова, але буде плюсом.</li><li>Досвід роботи в сфері продажів або консультування бажаний.</li><li>Відмінні комунікативні навички та вміння працювати з людьми.</li><li>Знання основних принципів сексуальної гігієни та безпеки бажане.</li><li>Відповідальність, ввічливість та дисциплінованість.</li></ul><p>Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та маєте бажання працювати в цікавій та динамічній сфері, будь ласка, надсилайте свої резюме за з темою «Консультант у секс-шоп».</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець консультант Французов Д.О. 8500 грн.
Клієнт-менеджер Авіалайф 35000 грн.
Менеджер з продажу b2b Nayada 15000 грн.
Продавець торгового залу ООО «Олди - Житомир» 12000 грн.
Касир ООО «Олди - Житомир» 11000 грн.
Касир-продавець Павловська Наталія Євгені... 14000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Продавець Сеть магазинов «Электроси... 25000 грн.
Sales Manager (B2B) Cybugo.tech договірна
Пекар Павловська Наталія Євгені... 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: