Вакансія Сушист, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Сушист ( Імперія Піци (ФОП Краснонос І. А.)). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Сушист (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:1200 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Місце роботи: Київ.Вул. Машинобудівна 46</p> <p>Опис вакансії:</p> <p>Ми шукаємо кваліфікованого та відповідального кухаря — сушиста для приготування страв у нашому ресторані. Головна мета кандидата — забезпечити високу якість та смак страв, щоб задовольнити смаки наших клієнтів.</p> <p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року.</li><li>Знання основ кулінарного мистецтва та вміння готувати різні страви.</li><li>Вміння працювати в команді та виконувати завдання від керівництва.</li><li>Охайність та гігієнічні навички.</li><li>Відповідальність та пунктуальність.</li></ul><p>Обов’язки:</p> <ul><li>Підготовка та обробка продуктів для приготування страв.</li><li>Готування різноманітних страв згідно з рецептами та вимогами компанії.</li><li>Контроль якості та смаку готових страв.</li><li>Забезпечення відповідних гігієнічних стандартів на кухні.</li><li>Дотримання правил безпеки праці та догляд за обладнанням.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату.</li><li>Гнучкий графік роботи.</li><li>Дружній та професійний колектив.</li><li>Можливості для особистого розвитку та професійного зростання.</li></ul><p>Якщо ви маєте досвід роботи на кухні, вмієте готувати смачні страви та бажаєте приєднатися до нашої компанії, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном. Ми раді будемо розглянути вашу кандидатуру та запросити на співбесіду.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник кухаря ФОП Хмельовська Алла Григ... 12000 грн.
Касир-продавець Павловська Наталія Євгені... 14000 грн.
Кухар-фаршмен в м'ясний магазин Beef Fresh 16000 грн.
Кухар-ліпник (виробництво напівфабрикатів) Beef Fresh 12000 грн.
Пекар Павловська Наталія Євгені... 16000 грн.
Пекар Павловська Наталія Євгені... договірна
Працівник на тісторозкатку (виробництво тіста) Павловська Наталія Євгені... 16000 грн.
Помічник пекаря Павловська Наталія Євгені... договірна
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 35000 грн.
Party`s girl TOOTSIE CLUB 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: