Вакансія Електрогазозварник, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Електрогазозварник (ТОВ «Феррострой»). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Будівництво, архітектура / Електрогазозварник

На 16.04.2024 в нашій базі:  173 вакансій,   2449 резюме

Вакансія: Електрогазозварник (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Горішні Плавні
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія «Феррострой, ТОВ» запрошує на роботу електрогазозварника з досвідом від 1 року. Ми спеціалізуємося на будівництві об'єктів промислового, житлового та соціально-культурного призначення, а також на виробництві та монтажі металоконструкцій будь-якої складності.</strong></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Зварювання металоконструкцій з використанням електрогазозварювальних апаратів;</li></ul><ul><li>Робота з різноманітними матеріалами, включаючи сталеві труби, профілі та листи;</li></ul><ul><li>Забезпечення якісного зварювання згідно з технічними вимогами;</li></ul><ul><li>Дотримання правил техніки безпеки під час роботи з високотемпературним обладнанням.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи від 1 року буде перевагою, але ми також готові розглянути кандидатів без попереднього досвіду;</li></ul><ul><li>Навички роботи з електродуговим зварюванням та газовим зварюванням.</li></ul><ul><li>Вміння читати та розуміти технічні креслення;</li></ul><ul><li>Знання та дотримання правил безпеки та техніки безпеки при зварювальних роботах.</li></ul><ul><li>Здатність працювати в команді та виконувати поставлені завдання в обумовлені терміни.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування та стабільну роботу;</li><li>Доставку до місця роботи транспортом підприємства;</li></ul><ul><li>Соціальний пакет згідно КЗпП України;</li></ul><ul><li>Виплату заробітної плати своєчасно, у повному обсязі 2 рази на місяць;</li></ul><ul><li>Заробітну плату, яка залежить від рівня кваліфікації та досвіду.</li></ul><ul><li>Можливість професійного розвитку та навчання.</li></ul><p>Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних в рамках чинного законодавства України.<br /></p> <p>Компанія гарантує конфіденційність звернень і переговорногопроцесу при відборі кандидатів на вакансію.</p> <p> </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу b2b Nayada 15000 грн.
Завідувач складом,?Старший електромонтажник. Керівник виробн... Группа Компаний ЭРА 17000 грн.
Електромонтажник Электромонтажник сборщик щитового оборудова... Группа Компаний ЭРА 24000 грн.
Інженер енергетик кошторисник ,конструктор щитового обладнан... Группа Компаний ЭРА 25000 грн.
Муляр КП ЖТТУ 12000 грн.
Електрозварник Вінницький обласний центр... 11500 грн.
Різнороб з встановлення гранітних пам’ятників Могильников Н.А., ФЛП 24000 грн.
Полірувальник граніту Могильников Н.А., ФЛП 27000 грн.
Менеджер з продажу В2В (будівництво) Смарт Солюшнз Груп 25000 грн.
Робітник на виробництво ТОВ «Комфортбуд» 24000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: