Вакансія Продавець-консультант (р-н Княгинин), Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Продавець-консультант (р-н Княгинин) (BeerMarket). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець-консультант (р-н Княгинин)

На 16.04.2024 в нашій базі:  173 вакансій,   2449 резюме

Вакансія: Продавець-консультант (р-н Княгинин) (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Мережа магазинів «BeerMarket» — запрошує в свою команду продавців — консультантів</strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Робота поряд з домом, вакансії у будь-якому районі Києва;</li><li>Можливість самостійно впливати на свій дохід — ЗП від 14000+бонуси;</li><li>Своєчасну виплату заробітної плати;</li><li>Гнучкий позмінний графік роботи;</li><li>Офіційне працевлаштування — ти будеш впевнений в майбутньому;</li><li>Готові взяти студента заочної форми навчання або останніх курсів.</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li>Консультація по асортименту продукції нашої компанії;</li><li>обслуговування покупців по стандартам продажу;</li><li>контроль чистоти у магазині;</li><li>прийом, викладка та контроль термінів придатності товару;</li><li>дотримання касової дисципліни.</li></ul><p><strong>Буде плюсом: досвід роботи в подібній мережі.<br /></strong></p> <p><strong>Вакансії відкриті за такими адресами:</strong></p> <ul><li>вул. Княгинин, 44</li><li>вул. Пасічна, 15</li></ul><p><strong>Вже хочеш долучитись до нашої команди?</strong></p> <p><strong>Тоді заповнюй анкету docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczeL84XRs6ly53gJod2uOFY46jmbb6MD_LWOhezompRyHbjg/viewform або телефонуй за номером ... — Анастасія.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець консультант Французов Д.О. 8500 грн.
Клієнт-менеджер Авіалайф 35000 грн.
Менеджер з продажу b2b Nayada 15000 грн.
Продавець торгового залу ООО «Олди - Житомир» 12000 грн.
Касир ООО «Олди - Житомир» 11000 грн.
Касир-продавець Павловська Наталія Євгені... 14000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Продавець Сеть магазинов «Электроси... 25000 грн.
Sales Manager (B2B) Cybugo.tech договірна
Пекар Павловська Наталія Євгені... 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: