Вакансія Викладач української мови, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Викладач української мови (Тренд навчальна студія). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Наука, освіта, переклади / Викладач української мови

На 29.05.2024 в нашій базі:  167 вакансій,   2458 резюме

Вакансія: Викладач української мови (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо викладача для проведення курсів української мови (ділова мова і правопис).</p> <p>Проведення онлайн навчання - як періодична зайнятість по викладанню.</p> <p><br /></p> <p><strong>Ми очікуємо від Вас</strong><strong>:</strong></p> <p>Досвід у викладання української мови – більше 4-х років</p> <p>Бажано - досвід роботи з дорослими слухачами</p> <p>Високий рівень знань і особливостей ділової української мови (усна, писемна)</p> <p>Власна організованість і дотримання погодженого графіку занять</p> <p>Повага до слухачів</p> <p>Можливість суміщати в робочий час онлайн викладання з основною роботою</p> <p><strong>Обов’язки</strong><strong> викладача</strong><strong>:</strong></p> <p>Підготовка методичного матеріалу для онлайн занять – теоретична та практична частини</p> <p>Підбірка вправ для слухачів з урахуванням останніх вимог українського мовлення та правопису</p> <p>Проведення курсів української мови (українська мова з нуля або ділова українська)</p> <p><strong>Пропонуємо у</strong><strong>мови роботи:</strong></p> <p>Проведення навчання онлайн</p> <p>Переважно - заняття онлайн. Заняття в Києві – за згодою</p> <p>Суміщення з основним місцем роботи – по гнучкому графіку</p> <p>Періодична зайнятість (залежить від отриманих заявок на навчання)</p> <p>Графіки занять – за домовленістю: робочі, вихідні дні, 2-3 р\тижд – ранковий, денний, вечірній час</p> <p>Дорослі слухачі - невеликі групи або індивідуальне навчання</p> <p>Оплата залежить від кількості проведених занять</p> <p></p> <p>Кандидатів розглядаємо по резюме.  Вкажіть, будь ласка, ваш досвід викладання.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вихователь, помічник вихователя Kinderschool 16000 грн.
Помічник вихователя Вінницький обласний центр... договірна
Гувернантка зі знанням англійської мови Koster, ООО 60000 грн.
Хімік Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Керівник гуртка Вінницький обласний центр... 9000 грн.
Вчитель математики Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Майстер виробничого навчання Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Вчитель-дефектолог Вінницький обласний центр... 14400 грн.
Вчитель - реабілітолог Вінницький обласний центр... 12000 грн.
Вчитель-дефектолог Вінницький обласний центр... 8210 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: