Вакансія Бухгалтер з обліку ТМЦ, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Бухгалтер з обліку ТМЦ (АРЗСП ГУ ДСНС України у м. Києві). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Бухгалтер з обліку ТМЦ (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:17000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong><br /></p> <ul><li>Вища або середня спеціальна освіта у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, фінансів, економіки;</li></ul><ul><li>Знання положень бухгалтерського обліку в бюджетній сфері;</li></ul><ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді бажано від 1-го року;</li></ul><ul><li>Досвід ведення документообігу з обліку ТМЦ: приймання, оформлення, обробка та ведення документів;</li></ul><ul><li>Впевнений користувач: MS Office (Word, Excel), бухгалтерських програм;</li></ul><ul><li>Уважність, відповідальність, вміння працювати з великими обсягами інформації.</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Робота з первинною документацією: контроль наявності та правильності оформлення первинних документів, прийняття до обліку первинних документів щодо руху товарно-матеріальних запасів та основних засобів;</li></ul><ul><li>Ведення ділянки обліку ТМЦ (надходження, переміщення, списання, інвентаризація, звірка).</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Близьке розташування до метро;</li></ul><ul><li>Офіційне працевлаштування;</li></ul><ul><li>П’ятиденний робочий тиждень;</li></ul><ul><li>Безкоштовне медичне обслуговування;</li></ul><ul><li>Лояльне відношення керівництва.</li></ul><p>имоги, побажання: </p> <p>Обов'язки: </p> <p>Умови: </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер Львівський НДЕКЦ МВС 20700 грн.
Бухгалтер Dr. Shilovets aesthetic c... 30000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 25000 грн.
Касир в пункт Обміну Валют Ломбард "КОМОД" 25000 грн.
Менеджер з продажу ТОВ «МХ та ГУСТАВ ГЕЕСС У... 25000 грн.
Бухгалтер (ТМЦ) Pan Logistic 35000 грн.
Головний бухгалтер КУА ABC development договірна
Старший бухгалтер Global Beverage Trade договірна
Головний бухгалтер ТзОВ «Волинькисень ЛХЗ» 40000 грн.
Головний бухгалтер ООО «Чермет» договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: