Вакансія Бухгалтер із заробітної плати, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Бухгалтер із заробітної плати (PA B&P). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Бухгалтер із заробітної плати

На 30.05.2024 в нашій базі:  167 вакансій,   2458 резюме

Вакансія: Бухгалтер із заробітної плати (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У компанії нашого постійного клієнта, торгово-промислового підприємства, відкрито вакансію «<strong>Бухгалтер із заробітної плати</strong>».</p> <p>Перевага буде віддана спеціалісту-бухгалтеру з досвідом роботи на ділянці нарахування зарплати, яка проживає на лівому березі та має досвід роботи на промислових підприємствах.</p> <p>Компанія шукає професійно грамотного працівника для співробітництва на довгостроковій основі.</p> <p><strong>Шукаємо спеціаліста з досвідом практичної роботи від 5 років.</strong></p> <p><strong>Роботодавець віддасть перевагу кандидату, який володіє наступними навичками та знаннями:</strong></p> <ul><li>вища профільна освіта;</li><li>знання та досвід роботи в програмах 1С (8.3), М.Е.Док;</li><li>досвід роботи на аналогічній посаді від 5 років.</li></ul><p><strong>Основні обов’язки</strong> — нарахування зарплати працівникам підприємства.</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li><li>заробітна плата за домовленістю (згідно з професійними навичками та знаннями від 35000грн), обговорюється на співбесіді;</li><li>робота на повну ставку, офіс у районі метро «Славутич» (15 хв від метро, є розвезення);</li><li>робота в офісі, режим роботи з 09.00 до 18.00;</li><li>тривалість випробувального терміну: три місяці.</li></ul><p><strong>Кандидатам, які бажають взяти участь у конкурсі, прохання надіслати свої резюме з фотографією та бажаним рівнем оплати праці.</strong></p> <p><strong>! Увага: надсилаючи своє резюме, Ви погоджуєтесь на обробку та зберігання своєї персональної інформації!</strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Аналітик 1С/BAS Всеукраїнські системи упр... договірна
Бухгалтер НГО ГО «Клуб Рибалок України» 35000 грн.
Єдиний бухгалтер ТОВ КСБ Витязь 30000 грн.
Фахівець з фінансової та договірної роботи Смарт Енерджі договірна
Помічник відділу фінансів (Лівий берег) Wanted 22000 грн.
Спеціаліст відділу закупівель Елікатні продукти 25000 грн.
Бухгалтер -касир Мега Драйв (ФОП Зазірний) 800 грн.
Головний бухгалтер Метиз (МТЗ) 15000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: