Вакансія Економіст-бухгалтер, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Економіст-бухгалтер (КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань»). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Економіст-бухгалтер (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p>Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)</p> <p>Досвід роботи економістом, чи бухгалтером -від 2 років у бюджетній установі.</p> <p>Досвідчений користувач ПК (Міcrosoft Excel, Міcrosoft Word) </p> <p>Досвід роботи в Мережа М, Дебет Плюс, МЕДОК, SDO, AS-звітність.</p> <p>Вітається досвід обліку товарно-матеріальних цінностей, зокрема ПММ. Проведення щорічних інвентаризацій, ведення податкового обліку, тощо.</p> <p>Обов'язки: </p> <p>Ведення первинної документації та її обробка.</p> <p>Казначейські операції ( реєстрація юридичних та фінансових бюджетних зобов'язань в органах державного казначейства договорів з постачальниками товарів, робіт та послуг відповідно до вимог бюджетного законодавства).</p> <p>Підготовка кошторисів та довідок змін.</p> <p>Облік орендних операцій. Можливо облік товарно-матеріальних цінностей, зокрема ПММ.</p> <p>Підготовка та подання фінансової та бюджетної звітності, звітів та статистичних зведень за вимогою вищестоящих організацій. </p> <p>Надання підтримки головному бухгалтеру у виконанні повсякденних завдань обліку.</p> <p>Умови: </p> <p>9 тарифний розряд, гірські, складність і напруженість в роботі. Щомісячна винагорода залежить від рівня компетенцій. Преміювання за особливі досягнення в рамках чинного законодавства.</p> <p>Соціальні гарантії згідно КзПП (щорічна відпустка 28 календарних днів, допомога на оздоровлення до відпустки, додаткові соціальні відпустки, оплачуваний лікарняний).</p> <p>Оплачувані навчання, за потреби, спрямовані на розвиток особистих якостей та професійних компетенцій.</p> <p>Офіс в центрі міста Львова, фізична адреса Стрийський район, тому службові відрядження в мальовничі Карпати.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Аналітик 1С/BAS Всеукраїнські системи упр... договірна
Бухгалтер НГО ГО «Клуб Рибалок України» 35000 грн.
Єдиний бухгалтер ТОВ КСБ Витязь 30000 грн.
Фахівець з фінансової та договірної роботи Смарт Енерджі договірна
Помічник відділу фінансів (Лівий берег) Wanted 22000 грн.
Спеціаліст відділу закупівель Елікатні продукти 25000 грн.
Бухгалтер -касир Мега Драйв (ФОП Зазірний) 800 грн.
Головний бухгалтер Метиз (МТЗ) 15000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: