Вакансія Помічник відділу фінансів (Лівий берег), Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Помічник відділу фінансів (Лівий берег) (Wanted). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Банківська справа, ломбарди / Помічник відділу фінансів (Лівий берег)

На 14.06.2024 в нашій базі:  164 вакансій,   2456 резюме

Вакансія: Помічник відділу фінансів (Лівий берег) (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:22000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт — <strong>Foreigners' Assistance Centre</strong> — молода амбітна компанія, що займається допомогою в оформленні документів для людей, які прагнуть виїхати в ЄС з інших країн. Працює на ринку вже понад 4 років. На даний момент штат компанії налічує близько 70 людей, у відділі близько 11 співробітників.</p> <p>Компанія<strong>Foreigners' Assistance Centre</strong> — запрошує у свою команду системного та відповідального <strong>Помічника відділу фінансів</strong> в операційний відділ. Готові розглянути кандидатів з досвідом та без досвіду роботи, але з великим прагненням до навчання та розвитку. <strong>Наш сайт:</strong> www.foreigners--assistan.com/</p> <p><strong>Твої завдання:</strong></p> <ul><li>Робота з Google таблицями.</li><li>Формування платіжного календаря та контроль його виконання.</li><li>Внесення операційних даних у місячний звіт.</li><li>Оплата фактур.</li><li>Підрахунок Доходів/Витрат за місяць.</li><li>Перевірка оплати та підтвердження замовлень клієнтам.</li><li>Створення аналітики оплат за запитом керівника.</li></ul><p><strong>Наш ідеальний кандидат має:</strong></p> <ul><li>Велике бажання працювати та розвиватись, навіть якщо ще не має досвіду роботи.</li><li>Досвід роботи з документацією — це буде великою перевагою.</li><li>Структурованість, проактивність, посидючість, готовність до монотонної роботи, порядність, бажання навчатись.</li><li>Знання іноземних мов — буде перевагою.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентний рівень заробітної плати (20−25 тис.грн на перший період з можливістю вийти на зп 1000$ протягом року).</li><li>Графік: Пн-Пт, 10:00—19:00.</li><li>Гарний та комфортний офіс: м. Київ, станція метро Позняки (поруч з метро).</li><li>Оформлення по трудовому договору.</li><li>Оплачувані лікарняні.</li><li>Можливість професійного зростання та навчання.</li></ul><p>Якщо дана вакансія тобі цікава, відправляйте своє резюме — наш рекрутер обов’язково його перегляне та зв’яжеться з тобою протягом 2−3 робочих днів, якщо твій досвід збігається з вимогами.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Кассир в пункт обмена валют ООО "ФК АБСОЛЮТ ФИНАНС ГР... 17600 грн.
Касир в пункт Обміну Валют Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
TechOps Nataliia Shypelyk Recruit... 60000 грн.
Оцінювач бізнесу та нематеріальних активів (2.1, 2.2) ГК Парето 50000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Помічник відділу фінансів (Лівий берег) Wanted 22000 грн.
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: