Вакансія Спеціаліст відділу закупівель, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Спеціаліст відділу закупівель (Елікатні продукти). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Спеціаліст відділу закупівель

На 14.06.2024 в нашій базі:  164 вакансій,   2456 резюме

Вакансія: Спеціаліст відділу закупівель (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Спеціаліст відділу закупівельЕлікатні продуктиКиїввул. Голосіївський проспект, 58А.</p> <p><strong>Ми працюємо заради перемоги! Все буде Україна!</strong></p> <p>Запрошуємо до команди партнерів — франчайзі, які використовують фірмове найменування та товарний знак «Елікатні продукти», здійснюють продаж продукції, що виробляється найбільшим вітчизняним виробником якісних заморожених продуктів «Елікатні продукти». Підприємство-виробник існує 23 роки на ринку України. Партнерами підприємства-виробника є: Ашан, Білла, АТБ-маркет, Велл-Март, Еко-Маркет, Метро, Новус, Сільпо-ФУД, Таврія, Фора, Фуршет, Варус та багато інших.</p> <p>Запрошуємо в нашу команду <strong>Спеціаліста відділу закупівель</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Впевнений користувач ПК: 1С, Microsoft Office (високий рівень володіння MS Excel);</li><li>Аналітичний склад розуму, відповідальність, активність, самоорганізація, робота на результат;</li><li>Вміння працювати з більшими обсягами інформації;</li><li>Офісна робота з 08:30 до 17:30, вихідні -субота та неділя.</li></ul><p><strong>Які завдання перед Вами стоятимуть:</strong></p> <ul><li>Прийом замовлень;</li><li>Ведення обліку замовлень;</li><li>Ведення перемовин з постачальником;</li><li>Звірка реєстру з постачальниками, акти звірок;</li><li>Контроль списань та повернень;</li><li>Контроль дотримання графіків доставки, координація водіїв;</li><li>Коригування накладних;</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо навзаєм:</strong></p> <ul><li><strong>Крутезна</strong> Елікатна команда, ми відкриті та щирі,</li><li>Роботу у <strong>комфортному</strong> офісі за 5 хвилин від станції метро Деміївська,</li><li>В офісі завжди є <strong>світло та інтернет</strong>,</li><li>Спортивний зал, Йога</li></ul><p><strong>Елікатні радощі життя!</strong></p> <p><strong>elika.ua/ </strong></p> <p><strong>Ми у соціальних мережах:</strong></p> <p>instagram.com/elikatno/</p> <p>instagram.com/elikatniproducts/</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер ТОВ Сателліт Груп-С 20000 грн.
Менеджер з продажу ТОВ «МХ та ГУСТАВ ГЕЕСС У... 15000 грн.
Бухгалтер ТОВ «Адверс» 25000 грн.
Фінансист ТОВ «Адверс» 25000 грн.
Головний державний інспектор Державна податкова служба... 16000 грн.
Менеджер 1с ПП «Бізнес-Альянс» 10000 грн.
Офіс менеджер ПП «Бізнес-Альянс» 15000 грн.
Бухгалтер (відділ маркетингу) Консалтингова агенція «Ві... 24000 грн.
Бухгалтер, заступник головного бухгалтера КП «Фірма «Берегиня-94» у... 15000 грн.
Бухгалтер Каркаданн 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: