Вакансія Системний адміністратор, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Системний адміністратор (ТОВ «МХ та ГУСТАВ ГЕЕСС Україна»). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор

На 17.07.2024 в нашій базі:  171 вакансій,   2466 резюме

Вакансія: Системний адміністратор (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Білогородка (Київська обл.)
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанії на постійну роботу потрібен </strong></p> <p><strong>Системний адміністратор</strong><br /></p> <p>Вид зайнятості: часткова зайнятість</p> <p>Вимоги: вища освіта </p> <p>Досвід роботи: від 1 року на аналогічній посаді</p> <p>Зарплата: 15000,00 грн. (за результатами співбесіди) <br /></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Ключові обов’язки:</strong></p> <ul><li>Встановлення, налаштування та адміністрування ноутбуків  користувачів офісу  </li><li>Встановлення, налаштування офісної техніки</li><li>Координація роботи інших провайдерів ІТ послуг (програма 1С)</li><li>Адміністрування хостингів, доменів</li><li>Підбір, закупівля техніки згідно потреб компанії</li><li>Організація ремонту техніки (ноутбуки, принтери) через сервісні центри</li><li>Проведення інвентаризації техніки</li></ul><p><strong>Очікування від кандидата:</strong></p> <ul><li>Досвід адміністрування комп’ютерної та офісної техніки.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Цікаву роботу в компанії, що динамічно розвивається</li><li>Вчасну  заробітну плату</li></ul><p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Місце роботи:</strong></p> <p>с. Білогородка, Бучанський район. </p> <p>Контактний тел. (050) 685-47-25 Михайло Володимирович</p> <p>Контактний тел. (050) 336-97-57 Наталія</p> <p>Резюме відправляти: </p> <p>Email:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 30000 грн.
Data Labeling Specialist Сплендідскор 24000 грн.
Маркетолог it Роял Інтеграція 17000 грн.
LinkBuilder, Outreach Specialist Needmylink 20000 грн.
Крауд-маркетолог, Link Builder Needmylink 15000 грн.
Sales Project Manager (SEO, Marketing) Needmylink 20000 грн.
Web developer Colnect договірна
System Analist Dopomoga Group Moldova договірна
Контент менеджер Вінницький обласний центр... 8000 грн.
PHP Developer (e-Commerce) LuckyWare Pro договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: