Вакансія Бухгалтер, Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Бухгалтер (ТОВ Сателліт Груп-С). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансія: Бухгалтер (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>В стабільну компанію потрібен бухгалтер на первинну документацію (єдиний податок). Сфера діяльності — охоронні послуги (сигналізація, відеонагляд).</p> <p>Вимоги:</p> <ul><li>досвід роботи бухгалтером на аналогічній позиції;</li><li>знання 1С 7 Торгівля, 8 УТП;</li><li>виписка рахунків і актів виконаних робіт в 1С;</li><li>щоденні перевірки банківської виписки в 1С;</li><li>контроль дебіторської та кредиторської заборгованості;</li><li>проведення звірок взаєморозрахунків;</li><li>робота з великими об'ємами інформації;</li><li>знання Word, Excel;</li><li>уважність до деталей, відповідальність та пунктуальність, грамотність.</li></ul><p>Умови:</p> <ul><li>понеділок-п'ятниця з 9 — 00 до 17 — 00;</li><li>комфортний офіс на Лівому березі (р-н Дарницької площі);</li><li>стабільна виплата зарплати</li></ul><p>Чекаємо на ваші резюме.</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер-руководитель ФОБ Маркушевский М. И. 35000 грн.
Бухгалтер Навигатор, рекрутинговая ... 25000 грн.
Главный бухгалтер Пшенична О.І. 25000 грн.
Помічник бухгалтера Стихун Віктор Валерійович 15000 грн.
Головний бухгалтер Магазин 42000 грн.
Бухгалтер ПДВ DUS Level 33000 грн.
Касир бухгалтер на металобазу ООО «Чермет» договірна
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Головний бухгалтер ООО «Чермет» договірна
Бухгалтер ТОВ Світлоцентр договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: