Вакансія Працівник на виробництві дверей (надаємо житло), Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Працівник на виробництві дверей (надаємо житло) ( OTTO Work Force). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Робота за кордоном / Працівник на виробництві дверей (надаємо житло)

На 05.03.2026 в нашій базі:  182 вакансій,   2547 резюме

Вакансія: Працівник на виробництві дверей (надаємо житло) (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:53500 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Заробляй працею, що точно позитивно вплине на твої професійні навички! </strong>Популярна компанія, що займається створенням технічних, житлових, дерев'яних, протипожежних, алюмінієвого профілю дверей, проводить набір у свою команду, на виробництво в <strong>м. Dobrze? wielki, Польща.</strong></p> <p><br /></p> <p><strong>Роботодавець забезпечує </strong>модернізованим обладнанням, гідною ставкою, преміями і головне – житлом. Ця робота подарує тобі стабільність та впевненість.<br /></p> <p><strong>Місце роботи: </strong>м. Dobrze? wielki (16 км від Ополе)</p> <p><strong>Заробітна плата:</strong></p> <p>29.17  - 30.95 зл. брутто/годину<br /></p> <p><strong>Робочий графік:</strong> у три зміни, по 8 годин (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00).<br /><br /></p> <p><strong>Додатки:</strong></p> <p><strong>Тип контракту: </strong>Umowa o prac?:</p> <p>• Забезпечення комфортним житлом - дешево!</p> <p>• Щотижневі виплати</p> <p>• Надається робочий одяг</p> <p>• Доплати до ставки (+50% за надгодини, +20% за нічні зміни, за вихідні та святкові дні)</p> <p>• Щедра премія +15%</p> <p>• Безкоштовна допомога з легалізацією перебування<br /><br /></p> <p>Цікавлять деталі співпраці? <strong>Просто залиш заявку</strong>, консультанти ОТТО зв’яжуться і безкоштовно проконсультують, працевлаштують.</p> <p>OTTO Work Force – одна з найбільших міжнародних агенцій з працевлаштування.. Маючи більш ніж 24 – х річний досвід та співпрацюючи з лідерами ринку, ми певні, що Наші послуги - ключ до стабільної та високооплачуваної праці.</p> <p><strong>Ліцензія з посередництва у працевлаштуванні за кордоном серії АЕ № 35414606 від 18.04.2014</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота за кордоном»:



Вакансія Компанія Зарплата
Працівник складу HR Connect Sp. z o.o. 45000 грн.
Водій вантажних перевезень ТОВ «Бігун-Транс» 60000 грн.
Менеджер з продажів В2В Поваляєва М.В. договірна
Домоработница (Латвія) Козленко Марина Олександр... 40000 грн.
Доглядальниця (Сербія) Апарт-Киев 20000 грн.
Водитель С+Е Lione Sp.zo.o 110000 грн.
Няня в Європу «Мірабелла» Агентство до... 80000 грн.
Старший оператор безпілотних літальних апаратів (мікро та мі... 503 Окремий батальйон мор... 50000 грн.
Електрик Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Сиделка ProficarePlus 100000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: