Вакансія Автомаляр в автосервис (Німеччина), Миколаїв. Пошук роботи в Миколаєві - Робота Автомаляр в автосервис (Німеччина) (Geiger GmbH). Шукаю роботу в Миколаєві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

вакансії Миколаєві / вакансії Транспорт, автосервіс / Автомаляр в автосервис (Німеччина)

На 28.09.2025 в нашій базі:  173 вакансій,   2565 резюме

Вакансія: Автомаляр в автосервис (Німеччина) (в Миколаїв)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:130000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Автомаляр</p> <p>Шукаємо автомалярів з Молдови, України, Білорусі, Казахстану, Азербайджану тощо.</p> <p>Заробітна плата:</p> <p>Початкова зарплата 12 €/год.</p> <p>Подальше підвищення до 15 €/год за рішенням керівництва залежно від професіоналізму.</p> <p>Робочий час:</p> <p>З 07:00 до 17:00. Мінімум 220 годин на місяць, максимум 250 годин на місяць.</p> <p>Субота- пол дня, неділя та святкові дні – вихідні.</p> <p>Проживання:</p> <p>Надається безкоштовно – багатокімнатні будинки/квартири.</p> <p>Транспорт:</p> <p>Не надається. Наш колектив мобільний.</p> <p>Інструменти:</p> <p>Надаються безкоштовно.</p> <p>Спецодяг спочатку свій, потім надається фірмовий.</p> <p>Обов’язки:</p> <p>Автомаляр у нашій компанії відповідає за відновлення кузова автомобіля після аварій. Це включає:</p> <p>— Підготовку пошкоджених частин кузова до рихтування та фарбування.</p> <p>— Виконання фарбувальних робіт: нанесення базового шару, лаку та інших покриттів.</p> <p>— Підготовку поверхні до фарбування: шліфування та нанесення захисних покриттів.</p> <p>— Контроль якості виконаних робіт і дотримання стандартів безпеки.</p> <p>Досвід роботи:</p> <p>Не менше 5 років.</p> <p>Ми прямий роботодавець, маємо 3 філії в Німеччині, федеральна земля Баден-Вюртемберг.</p> <p>Допоможемо з візою та документами.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:



Вакансія Компанія Зарплата
Автомаляр в автосервис (Німеччина) Geiger GmbH 130000 грн.
Рихтовщик автомобилей (Германия) Geiger GmbH 135000 грн.
Авто маляр, Подготовщик к малярке авто Geiger GmbH 130000 грн.
Приймальник-вантажник ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Кранівник на козловий кран старого зразка ООО Каупас Металл договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірна
Кранівник на козловий кран в Київ (Ст. м "Дарниця") ООО Каупас Металл договірна
Газорізальник в Київ (Ст. м "Дарниця") ООО Каупас Металл договірна
Кранівник на козловий кран в Київ (Ст. м "Дарниця") ООО Каупас Металл договірна
Водій кат. B, С на авто компанії (вантажні перевезення) СПД Суяшов 50000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: