Робота Миколаїв: Реклама, маркетинг, PR - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Реклама, маркетинг, PR.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії Реклама, маркетинг, PR, Миколаїв

На 01.04.2020 в нашій базі:  81 вакансій,   9616 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці Реклама, маркетинг, PRНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Реклама, маркетинг, PR в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Реклама, маркетинг, PR»).


По вашому запиту знайдено: 139 вакансій
 • Компанія «InSpe» є одним з лідерів на ринку продажу стоматологічних матеріалів та обладнання та постійно динамічно розвивається. Здійснює оптову та роздрібну торгівлю та веде зовнішньо-економічну діяльність більше 20-ти років. Запрошуємо на роботу бренд-менеджера для розвитку нового бренду.

  Наш кандидат — це:

  • З досвідом роботи від 2 років (найкраще — бренд м...
 • Вимоги: Спеціальні вимоги відсутні

  Обов'язки: Пошук замовників з проектування електроустановок, виготовлення експлуатаційної документації.

  Умови: Електронна пошта, вміння працювати з офісними додатками

  ...
 • Вакансія: Мерчендайзер

  Богодухівська птахофабрика

  Вимоги:

  Оформление и организация витрин.Пополнение недостающих товаров,
  учет остатков и заказ продукции на перспективу,
  выполнение конкурентного анализа идентичных категорий товаров(мониторинг),
  расположение продукции в свободной доступности для потребителей,составление статистики покупок и отчета по проделанной работе.Контроль указанных цен,взаимод...

 • Wow wow, кандидат, палеХче !

  Вижу твои амбиции из далека. Сколько говоришь хочешь зарабатывать? Много? Ну много — это понятие растяжимое…

  Давай мы с тобой начнем наше общение с интересного собеседования в нашем комфортном офисе в центре Киева.

  Я предложу тебе кофе и мы поговорим по душам. Успешное интервью дает...

 • Вакансія: Менеджер онлайн

  "Будгидропривод-2000"

  Обязанности:


  Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Реклама, маркетинг, PR з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: