Робота Миколаїв: Офісний персонал - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Офісний персонал.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії Офісний персонал, Миколаїв

На 23.01.2021 в нашій базі:  85 вакансій,   1970 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці Офісний персоналНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Офісний персонал в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Офісний персонал»).


По вашому запиту знайдено: 402 вакансій
 • Опис вакансії

  Требования:

  1. Грамотная культурная речь: чистый украинский и русский язык.

  2. Знание и опыт применения различных техник продаж, умение работать с возражениями.

  3. Самостоятельность, гибкость, фокус на результат.

  4. Наличие интернета, ноутбука или компьютера. Возможность обеспечить тишину во время общения по рабочему телефону.

  <...
 • Вакансія: Старший спеціаліст інформаційного відділу

  ЗАТ Центр інтелектуальних технологій АПК

  Основні функціональні обов’язки:

  Організація формує проєктні групи щодо виконання науково-консалтингових замовлень. Старший спеціаліст сприяє інформаційному забезпеченню діяльності проєктних груп, їх взаємодії із керівництвом проєктів, замовниками і партнерами; забезпечує накопиченню і використанню інформаційних баз за проєктними напрямами, забезпечує офо...

 • Project description: The end customer is the European leader in professional translations and is one of the most dynamic businesses in the industry.

  The company has a presence in 14 countries and on 3 continents (Europe, North America, and Asia) and distinguishes itself by its multi-local market approach, a unique trait that made it the preferred partner for many ...

 • Мы ищем коммуникабельных людей для общения по телефону с потенциальными клиентами: строительными магазинами, интернет-магазинами стройматериалов, строительными компаниями. У нас есть отличный товар по очень конкурентной цене, ваша задача красиво его предложить клиенту.

  С нашим товаром легко работать потому что: есть конкурентная на рынке цена, вы сможете предложить удо...

 • УЧЕТЧИК 1С (ОПЕРАТОР 1С) вечерний требуется на постоянную работу в торгово-производственную компанию «Вариатор» (более 20 лет на рынке Украины, продуктовые товары бакалейной группы ТМ «Сто Пудов», «Огонёк», «Вершок», «Эльф» и другие продаются по всей Украине и экспортируются за рубеж) на неполный день.

  ТРЕБОВАНИЯ:

  ...
 • ТОВ «Озон Технолоджис» ищет сотрудника со знанием Английского и Русского языков в отдел клиентской поддержки \ Customer Support Agents на сменный график работы (Ночные и дневные смены).

  Главная задача - предоставление высочайшего уровня обслуживания клиентов!


  Основные обязанности:

  • осуществлять поддержку клиентов по телефону, е-мейлом или в...
 • Вакансія: Рекрутер

  Мандзиняк Д. Й. ФОП

  Привіт! Ми мережа магазинів «ВСЕ ВІД 1 ГРН», ми дуже швидко розвиваємось! І сьогодні у нас з’явилась вакансія РЕКРУТЕРА.

  На ринку ми вже 13 років, а це сотні тисяч задоволених клієнтів, сотні співробітників, розгалужена мережа в містах Західної України, а найголовніше — завжди невпинний та стрімкий розвиток.

  Наша сильна сторона — наш колектив! Разом з нами ти буд...

 • Предлагаем Вам должность HR менеджера в нашей активно развивающейся компании!

  Наши ожидания от соискателя:

  - Ответственность и целеустремлённость;

  - Отличные коммуникативные навыки;

  - Опытный пользователь ПК и программ (Excel, Word);

  - Стрессоустойчивость;

  - Умение грамотно высказывать свои мысли.

  Ваши обязанности:

  - Подб...

 • Вимоги: досвід роботи з продуктами

  Обов'язки: згідно з функціонально-трудовими обов/язками

  ...
 • Ночной клуб "РИО" набирает на работу Администраторов парней и девушек.

  Опыт работы необязателен, возможно обучение.

  Требования;
  - Мужчины возраст 25-45 лет, рост не ниже 175 см (знание английского языка)
  - Девушки возраст 18-35 лет, рост не ниже 155 см
  - Приятная внешность
  - Коммуникабельность
  - Желание работать и по...


Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Офісний персонал з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: