Робота Миколаїв: Нерухомість та страхування - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Нерухомість та страхування.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії Нерухомість та страхування, Миколаїв

На 27.09.2020 в нашій базі:  99 вакансій,   1572 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці Нерухомість та страхуванняНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Нерухомість та страхування в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Нерухомість та страхування»).


По вашому запиту знайдено: 95 вакансій
 • Вакансія: Специалист по продаже недвижимости

  Агентство недвижимости Бродвей

  ВНИМАНИЕ

  Агентство Недвижимости «Бродвей», набирает новых сотрудников!

  Наше агентство входит в топ 10-ку лучших агентств Украины. Нас знают, нам доверяют!

  Нам нужны сотрудники, которые будут заниматься покупкой и продажей недвижимости.

  Мы обещаем — дружелюбный коллектив, команду лучших профессионалов, обучение, тренинги, индивидуальный подход к каждом...

 • Інженер з технічної інвентаризації об'єктів нерухомості

  в Одесі і області.

  В/О, Д/Р в технічної інвентаризації, (самостійне проведення обмірів приміщень, креслення планів).

  Проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості по Одесі і області з виготовленням технічного паспорта.

 • Компания GnezzDom. Ищем риелторов в наш второй офис в Центре.

  Риелтор — это в первую очередь предприниматель. Потому нам нужны люди, которые готовы много работать ГОЛОВОЙ и хорошо зарабатывать.

  Мы подбираем квартиры на покупку, для инвестиций и в долгосрочную аренду для наших клиентов.

  Работаем с 2016-го года в Николаеве и Одессе.

  ГДЕ мы находимся?
  Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Нерухомість та страхування з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: