Робота Миколаїв: Логістика, доставка, склад - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Логістика, доставка, склад.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії Логістика, доставка, склад, Миколаїв

На 18.04.2021 в нашій базі:  83 вакансій,   2131 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці Логістика, доставка, складНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Логістика, доставка, склад в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Логістика, доставка, склад»).


По вашому запиту знайдено: 650 вакансій
 • Вакансія: Менеджер по снабжению

  Екатеринославские мебельные мастерские

  Лидер на рынке Украины — торгово-производственная компания «ЕКАТЕРИНОСЛАВСКИЕ МЕБЕЛЬНЫЕ МАСТЕРСКИЕ» производство и продажа ортопедических матрасов приглашает на работу Менеджера по снабжению.

  Требования:

  • Высшее образование желательно высшее техническое образование.
  • Опыт работы на аналогичной должност...
 • Вакансія: Карщик

  ТОВ «ПЛИТТОРГСЕРВІС»

  Карщик потрібен на постійну роботу. ДР обов'язково. ГР: пн-пт. Наша компанія пропонує гідні умови роботи. З питань працевлаштування звертатися за телефоном. ...
 • Вакансія: Вантажник

  ТОВ «ПЛИТТОРГСЕРВІС»

  Вантажник потрібен на постійну роботу. ДР обов'язково. Наша компанія пропонує гідні умови роботи. З питань працевлаштування звертатися за телефоном. ...
 • Toyota Corolla 2021 автомат уже в нашому парку і ми проводимо набір водіїв для роботи в таксі на цій машині!


  Ми пропонуємо:


  Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Логістика, доставка, склад з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: