Робота Миколаїв: Легка промисловість - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Легка промисловість.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії Легка промисловість, Миколаїв

На 23.01.2021 в нашій базі:  85 вакансій,   1970 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці Легка промисловістьНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Легка промисловість в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Легка промисловість»).


По вашому запиту знайдено: 80 вакансій
 • Вакансія: Швея

  Слепичева О.М. ФОП

  Требования: Требуются швеи ,с опытом работы,для постоянной работы в цех по производству трикотажных изделий.Новое помещение,теплое(зимой),летом кондиционер.Территориально находимся возле площади Шевченко.Рядом остановка трамвая и маршруток. Официальное трудоустройство,оплачиваемый отпуск и больничные.

  Все вопросы по телефону : ...85 Яна

  ...
 • Вакансія: Швея-оверлочница

  Слепичева О.М. ФОП

  Требования: Требуются швеи ,с опытом работы,для постоянной работы в цех по производству трикотажных изделий.Новое помещение,теплое(зимой),летом кондиционер.Территориально находимся возле площади Шевченко.Рядом остановка трамвая и маршруток. Официальное трудоустройство,оплачиваемый отпуск и больничные.

  Все вопросы по телефону : ...85 Яна

  ...
 • Вакансія: Швея

  ШВЕЙНЫЙ ЦЕХ НА ТЕРЕМКАХ

  ШВЕЯ НА ПРЯМУЮ СТРОЧКУ.

  ОР от 1 года, возраст жел. старше 30 лет.

  ГР: пн-пт, 8.00-17.00. Оплата проезда.

  ...
 • Мы - Группа компаний Textrade-Futbolka-ua являемся быстрорастущей корпорацией, с собственным импортом и производством качественного текстиля для бизнеса, дома, спорта и отдыха, корпоративной одежды, униформ, а так же рекламного текстиля любого уровня сложности. Мы работаем с лучшими поставщиками США, Европы и Украины.

  Основной целью нашей компании является качес...

 • Вакансія: Швачка

  Щавінська Валерія Валентинівна

  Условия работы: Нове приміщення з кондиціонерами та теплою підлогою, з великими вікнами та хорошим світлом. В цеху дуже тепло та просторо. Все обладнання нове на пів автоматичне. Цех займається відшиттям одягу з легких тканин.

  Обязанности: Швидкість та якість відшиття

  ...
 • На швейное предприятие, которое занимается пошивом обуви из кожи, открыт набор сотрудников на должность швеи.

  Следует иметь, уметь:

  * опыт работы швеей на обувном производстве не менее 2 лет

  * навыки работы с кожей

  * работать с эскизами

  * работать быстро и качественно

  Задачи:
  > работа с кожей

 • Требования: Работа в производственной лаборатории

  Условия: Нормальные. Полный соц.пакет

  ...
 • Вакансія: Водій вантажних перевезень

  Лисичанский желатиновый завод

  Требования: Опыт работы более 2 х лет

  Обязанности: Водитель автотранспортных средств, Категрия "С" «Е» обязан: Управлять транспортными средствами, обеспечивать своевременную подачу автотранспортных средств, согласно заявок, под погрузки и разгрузки. Проверять и обеспечивать надлежащее техническое состояние автотранспортного средства перед выездом н...

 • ТОВ «Виплей Мерчендайз» - підприємство, що має своє ексклюзивне виробництво, пошиття комп'ютерних персонажів (іграшки), запрошує на роботу: швачку

  Обов'язки:

  • поопераційний пошив на машинах виробів з різних тканин та матеріалів
  • контролювати якість і запобігати відбраковуванню виробів
  • дотримуватись часу, термінів і ресурсів для виконання завдан...
 • Вакансія: Швея

  ХАIРЛАБАС ГРУП ТОВ

  В Литву на мебельное производство требуются швеи с опытом работы.

  Умение работать быстро и качественно важно!

  Заработная плата от 1000 евро в месяц на банковскую карту.

  Официальное, бесплатное трудоустройство в европейскую компанию по приглашению на работу с бесплатным проживанием.

  ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС!

  ...

Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Легка промисловість з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: