Робота Миколаїв: Легка промисловість - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Легка промисловість.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії Легка промисловість, Миколаїв

На 27.09.2020 в нашій базі:  99 вакансій,   1574 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці Легка промисловістьНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Легка промисловість в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Легка промисловість»).


По вашому запиту знайдено: 132 вакансій
 • Вакансія: Швея

  Люкс Текстиль

  Швею приглашаем в небольшой дружный коллектив швейного цеха по пошиву домашнего текстиля. Своевременная и регулярная оплата, 12000 -18000 грн. будет зависеть от Ваших способностей и скорости.

  ...
 • Вакансія: Швачка

  Компания Delavega

  Фабриці м'яких меблів терміново потрібна

  Швачка

  Досвід роботи від 5 років!

  Офіційне оформлення.

  Р-н роботи: Дарниця.

  Графік: 5\2, 8.00 - 17.00

  ...
 • Требования: Требуется мастер по ремонту одежды,Опыт работы обязателен.

  Обязанности: Принятие заказов в работу.пошив и ремонт одежды.

  Условия: Оборудованное помещение.З/П от выработки

  ...
 • Предприятие занимается пошивом домашнего текстиля (одеяла, подушки, покрывала, чехлы на матрасы и тд.)

  Требования:

  • опыт работы швеей
  • большим плюсом будет предыдущий опыт работы швеей на производстве
  • желание и готовность работать

  Условия работы:


  Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Легка промисловість з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: