Робота Миколаїв: IT, WEB фахівці - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці IT, WEB фахівці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії IT, WEB фахівці, Миколаїв

На 12.11.2019 в нашій базі:  86 вакансій,   12024 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці IT, WEB фахівціНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері IT, WEB фахівці в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «IT, WEB фахівці»).


По вашому запиту знайдено: 176 вакансій
 • IMA Полтава пропонує вакансію - онлайн-менеджера

  Ми пропонуємо:

  - постійну та стабільну роботу як у офісі та дому

  - високу заробітну плату з бонусами та преміями для найкращих співробітників

  - своєчасну сплату заробітної платні

  - покращити свої комунікативні навички за допомогою тренінгів на базі офісу компанії

  - 3 зручних та гнучких граф...

 • Вакансія: Smm менеджер

  МАЗ та ММА "IMA"

  Ми пропонуємо:

  - Стабільну роботу;

  - Часткову та повну зайнятість;

  - Роботу в офісі або вдома;

  - Гідну заробітну плату, з бонусами та акціями для активних співробітників

  Обов'язки:

  -Розробка і реалізація контент-плану і плану просування в соціальних мережах, залучення цільової аудиторії, підвищення залученості, розміщення контенту;

  ...

 • Вакансія: Оператор ПК

  МАЗ та ММА "IMA"

  Компанія IMA Кременчук шукає для довгострокового (бажано) співробітництва оператора ПК.


  Ми пропонуємо:
  - постійну стабільну роботу
  - високу заробітну плату з бонусами та преміями для найкращих співробітників
  - своєчасну сплату заробітної платні
  - роботу у офісі у центрі міста (зручне розташування) або вдома
  - 3 зручних та гнучких графіки ...

 • Вакансія: QA engineer

  CINE-BOOKS, компания

  Компания производит и распространяет уникальный мультимедийный контент, который называется «cine-books». «Cine-book» - это совершенно новый тип развлечений, объединяющий преимущества книг и фильмов. Cine-books можно читать как полностью иллюстрированные электронные книги, слушать как аудиокниги или смотреть как фильмы на мобильных устройствах или на большом экране.

  Пр...

 • Компания производит и распространяет уникальный мультимедийный контент, который называется «cine-books». «Cine-book» - это совершенно новый тип развлечений, объединяющий преимущества книг и фильмов. Cine-books можно читать как полностью иллюстрированные электронные книги, слушать как аудиокниги или смотреть как фильмы на мобильных устройствах или на большом экране.

  Пр...

 • Наша молодая команда занимается разработкой, внедрением и сопровождением ПО, а так же обслуживанием, сопровождением и развитием программно-аппаратного комплекса!

  Если ты в поисках стабильной работы в активно развивающейся it-компании, тогда мы ждем твое резюме на должность Менеджера по работе с клиентами в технической поддержке.


 • Наша компания занимается разработкой программного обеспечения. Сейчас мы в поиске программиста, основной задачей которого будет разработка Frontend web-приложения для CRM/CMS системы, с использованием SPA на Angular v.5.

  Отбор кандидатов осуществляется на основании результатов выполнения тестового задания.


  ТРЕБОВАНИЯ:

  • Увер...
 • Наша компания занимается разработкой программного обеспечения. Сейчас мы в поиске программиста, основной задачей которого будет разработка desktop приложений на Delphi с целью модернизации.

  Отбор кандидатов осуществляется на основании результатов выполнения тестового задания.


  ЗАДАЧИ:


  Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці IT, WEB фахівці з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: