Робота Миколаїв: Юриспруденція, право - вакансії, Робота в Миколаєві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Юриспруденція, право.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Миколаєві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Миколаєві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Миколаєві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Миколаєві!

Вакансії в Миколаєві / Вакансії в Миколаєві / Вакансії Юриспруденція, право, Миколаїв

На 18.04.2021 в нашій базі:  83 вакансій,   2131 резюме

Робота в Миколаєві в рубриці Юриспруденція, правоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Юриспруденція, право в Миколаєві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Юриспруденція, право»).


По вашому запиту знайдено: 62 вакансій
 • Вакансія: Юрисконсульт

  Укрхімтрансаміак

  Вимоги: Кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду ПРОВІДНОГО ЮРИСКОНСУЛЬТА відділу судово-правового захисту:

  1. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за спеціальністю 'Правознавство';
  2. Досвід претензійно-позовної роботи (господарське, адміністративне, цивільне судочинство) не менше 5 років;
  3. Знання в сфері цивільног...
 • В строительную компанию г. Краматорск требуется юрисконсульт с опытом работы в частных компаниях. Знание хозяйственного права, опыт работы с договорами. Все вопросы по телефону....
 • Требования: опыт работы более 3-х лет

  Обязанности: представление юридических вопросов строительной фирмы

  Условия: пятидневка, официальное оформление.

  ...
 • Вакансія: Юрист

  Вінницький обласний центр зайнятості

  Вимоги: вища освіта, досвід роботи

  Обов'язки: перевіряє законність всієї документації, яка надходить на підпис керівництву, визначає форми відносин в договорах, перевіряє на законність запропоновані проекти від контрагентів, займається врегулюванням питань, що виникли з проектної діяльності, проводить державну реєстрацію та нотаріальне завірення, якщо це необхідно.

 • Канцелярии суда нужен юрист. Как вариант рассматриваются кандидаты без опыта работы со степенью бакалавра права с последующим поступлением в магистратуру или опытные кандидаты, мотивация которых принесение пользы обществу.

  Обязанности:

  • подготовка судебных решений
  • работа с документами

  Требования:

  • Вакансія: Юрист

   ЗАО "СК "Феникс"

   Требования:

   Высшее юридическое образование

   опыт работы от 3-х лет, теоретические и практические знания хозяйственного, гражданского, налогового и др. права

   опыт представительства в суде, во взаимоотношениях с проверяющими и контролирующими органами (во время проведения проверок)

   договорная, претензионно-исковая деятельность на предприятии

   Обязан...

  • Вакансія: Юрист

   НОВААГРО УКРАИНА

   Группа компаний «НОВААГРО» является членом в Европейской бизнес ассоциации, Всеукраинской общественной организации «Украинской аграрной конфедерации», членом сообщества «Мукомолов Украины», межрегионального союза птицеводов и кормопроизводителей Украины. Наша компания находится на рынке долгое время и зарекомендовала себя, как прекрасный работодатель, который понимае...

  • В строительную компанию г. Лиман требуется юрисконсульт хозяйственник. Опыт работы от 2-х лет. Транспорт предоставляет компания. Рассматриваем кандидатов из г. Краматорск, г. Славянск, г. Дружковка.

   ...
  • Консультация клиентов, правовой анализ документов, подготовка проектов нотариальных действий по шаблонам (завещаний, доверенностей, договоров, заверение действительности копий с оригиналов, составление заявлений и т. д),
   входящая/исходящая корреспонденция, нотариальное делопроизводство, ведение архива, работа с документами для регистрационной службы.

   Требован...

  • Вакансія: Професор юридичних дисциплін

   Дніпропетровський державний університет вн. справ

   Повна вища юридична освіта.

   Наявність вченого звання та наукового ступеню!

   Для викладання юридичних дисциплін.

   Резюме на ел. адресу:vkps_vkz@dduvs.in.ua

   тел. (056)756-44-75 відділ кадрового забезпечення

   ...

  Пошук роботи в Миколаєві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Миколаєві. Пошук роботи в Миколаєві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Юриспруденція, право з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Миколаїв і вакансії Миколаєві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: